Poraz pred Super ligu

RTV Subotica • Redakcija TV Subotica • 5. februar 2024. • 07:59 •

U generalnoj probi pred nastavak Super lige Srbije u fudbalu, subotički Spartak je poražen. Inđija je na Gradskom stadionu u Subotici, došla do pobede od 2:0 (0:0), dok Golubovima ostaje nedelju dana da porade na efikasnosti.
Prvo poluvreme proteklo je bez golova, ali ne i bez prilika. Nekoliko dobrih šansi imali su domaći, pogotovo preko Todoroskog, Bijelovića i Mudrinskog, tresao se i okvir gola, ali ne i mreža.
Gosti, inače drugoplasirana ekipa Prve lige Srbije, stižu do prednosti u 58. minutu, pogodio je tada Stojanović, dok finiš meča donosi i pogodak Kojića.
Spartak borbu za bodove nastavlja kroz meč 20. kola Super lige, odnosno kroz gostovanje u Kruševcu, ekipi Napretka, u ponedeljak, 12. februara.