instagram
 
instagram

Sport

Tijana Filipović nakon deset godina odlazi iz Spartaka

RTV Subotica • Marijana Vojnić Rogić • 11. jun 2024. • 12:42 •

Tijana Filipović nakon deset godina odlazi iz Spartaka

Tijana Filipović nakon decenije provedene u Ženskom fudbalskom klubu „Spartak“ odlazi iz kluba. Ona će od 30. juna naredne dve godine nastaviti karijeru u Spartaku iz Moskve. Kako je poručila, klub je za nju porodica u kom je odrasla, zbog čega je odluka bila veoma teška. Ona se u emotivnom govoru zahvalila treneru i saigračicama, uz poruku da će uvek navijati za njih.

„Veoma mi je teško, pre svega zbog svih saigračica sa kojima igram dugi niz godina, žeim da im se zahvalim, znam da će se potpruditi da vrate titulu gde joj mesto. Uvek ću biti njihov navijač i uvek ću se rado vraćati u Suboticu,“ poručila je Tijana.

„Tijana Filipović je rasla i prošla sve faze razvoja našeg kluba. Nema tog uspeha u kom ona nije učestvovala i ona je neko ko je zaista zlatnim slovima ispisala ime kluba, nemerljiv doprinos je dala da mi danas u ovim prostorijama vidimo sa naše leve strane vidimo trofeje zahvaljujući njenim golovima. Nema utakmice u kojoj ona nije bila udarna pesnica našeg kluba jer je ili asistirala ili dala gol. Ona je bila najbolji igrač u Srbiji godinama,“ rekao je predsednik kluba, Zoran Arsić.

Preporučujemo još …


Kroz Grad
Vesti dana - video

Kroz Grad
Vojvođanska događanja
Pregled dana - video

vojvodanska-dogadanja
Fejsbuk

Emisije

U sred srede

RTV Subotica

U sred srede

Poslovni intermeco

RTV Subotica

Poslovni intermeco

Subotička događanja

RTV Subotica

Subotička događanja

Opušteno

RTV Subotica

Opušteno

Likovni tragovi

RTV Subotica

Likovni tragovi

U susret istini

RTV Subotica

U susret istini

Subotica grad sporta

RTV Subotica

Subotica grad sporta

Sport

RTV Subotica

Sport
Budi human - Helena