Zvezdi pripala kiparska provera

RTV Subotica • Redakcija TV Subotica • 26. januar 2024. • 07:14 •

U novom prijateljskom meču u okviru priprema na Kipru fudbalere Spartaka savladala je Crvena zvezda sa 3:1 (1:0). Najjači rival u ovom ciklusu potvrdio je da je favorit u ovom meču, ali i u Spartaku ima razloga za zadovoljstvo nakon dobrog testa.

Crveno-beli su poveli preko Lučića u 23. minutu, a prednost je duplirao Nikolić u 47. Mladi Mijatović realizuje penal za 3:0 u 65. minutu, dok jedini gol za Spartak postiže iskusni Vojo Ubiparip u 82. minutu.

Osim četiri viđena pogotka, golova je moglo biti još, i to na obe strane.

Za Spartak su utakmicu počeli Vulić, Bogićević, Prijović, Ćalasan, Tošeski, Đurasović, Krsmanović, Stanojev, Bjelović, Todorovski, Mudrinski, a svoju šansu sa klupe su čekali: Manojlović, Jocić, Ubiparip, Kolarić, Mijić, Babić, Lukić, M. Kerkez, Kolins, Ebuka, Tomović, Martinović.