Košarkaši “Jokera” i drugi put ostvarili pobedu u gostima

TV Sombor • Redakcija TV Sombor • 31. oktobar 2022. • 00:00 •

U 4. kolu 2.MLS lige košarkaši “Jokera” ostvarili su i 3 pobedu u prvenstvu. Na gostovanju u Vladičinom Hanu pobeđena je ekipa “Morava” rezultatom 78:89.

Domaćin je bio bolji samo u prvoj četvrtini, ali “jokeri” su iz minusa sa početka u drugom delu napravili preokret i na poluvreme otišli sa + 12 koševa, koji su bili nedostižni za domaćina. “Joker” je sačuvao prednost i odneo bodove sasvim zasluženo u Sombor. Najbolji strelci u somborskoj ekipi ovog puta su bili Krstanović sa 19 i Munižaba sa 16 koševa, dvocifreni su bili još Brbaklić 13, Vukas 12 i Čelebić 11 koševa.

Prva na tabeli je ekipa “Star” iz Novog Sada sa sve 4 pobede i 8 bodova, a prate je “Radnički” Kragujevac i “Joker” sa po 7 bodova.

Već u sredu 2. novembra od 18 časova u Gradskoj Hali košarkaši somborskog “Jokera” dočekuju MKK „Spartak Office Shoes“ iz Subotice u KUP utakmici, dok za vikend dočekuju KK „Železničar“ iz Čačka u utakmici 5. Kola 2.MLS.