Neuspešan vikend za somborske rukometaše

TV Sombor • Redakcija TV Sombor • 9. mart 2022. • 00:00 •

Somborski rukometni drugoligaši nisu imali uspešan vikend.

„Graničar“ je u 16. kolu Druge rukometne lige Vojvodine na gostovanju u Jaša Tomiću izgubio od ekipe „Radnički“ rezultatom 26 : 19 (13:12). Rukometaši iz Gakova su otpor pružili samo prvo poluvreme ali su popustili kasnije. Jedini raspoložen je bio Garajski koji je domaćinima dao 10 golova. Sada će kao desetim timom na tabeli, svaki susret i svaki bod biti važan ekipi „Graničar“ za opstanak u ligi. A sledi sada još jedno gotovanje u Zrenjanin ekipi koja je u istom problemu.

Ekipa „Dalmatinac“ koja je 6.na tabeli igrala je u svojoj hali sa ekipom „PIK Prigravica“, ali nažalost, utakmica je prekinuta u 45. minutu zbog tuče na terenu, nakon koje je delegat prekinuo utakmicu. Epilog svega će se saznati u narednim danima.

U sledećem kolu „Dalmatinac“ gostuje ekipi „Crepaje“.