Futsaleri „Tise” ubedljivi protiv komšija

TV Novi Bečej • Sanja Milenković • 9. april 2024. • 14:16 •

Futsaleri „Tise“ sinoć su u komšijskom duelu slavili ubedljivu pobedu protiv ekipe Bečeja na domaćem terenu. Na pogodak Vukmirovića iz gostujuće ekipe usledio je odgovor od 8 vezanih golova, prvo Mesaroša u 4, potom Dražića u 5. minutu, nakon čega je Pelengić čak 4 puta zatresao mrežu protivnika. Na listu strelaca upisali su se i Ikrašev i još jednom Mesaroš, da bi posle autogola Đukića rezultat na semaforu bio 8:2. U nastavku meča rezultatski rasterećeni domaćini golovima Mesaroša u 32, Ikraševa u 34 i još jednom Pelengića u 37. minutu bezbedno ulaze u završnicu u kojoj Deak i Božičić smanjuju razliku za konačnih 11:4.

Nakon zabeleženih 6 pobeda, 3 poraza i 1 nerešene utakmice, Klub malog fudbala „Tisa“ broji 19 bodova na tabeli Futsal lige Vojvodine, odnosno, 5 manje od prvoplasiranog „Foruma“ iz Vršca.