Pobeda fudbalera protiv „Stajićeva”

TV Novi Bečej • Danilo Gurjanov • 26. mart 2024. • 11:39 •

Fudbaleri novobečejskog „Jedinstva“ u okviru utakmice 19. kola prvenstva u Područnoj ligi Zrenjanin proteklog vikenda su zabeležili još jednu pobedu na domaćem terenu, na gradskom stadionu kraj Tise. Rezultatom 3:1 oni su savladali ekipu „Stajićeva“ iz istoimenog mesta. U listu strelaca najpre se u 35. minutu upisao igrač domaćeg kluba Nikola Kevrešanov, da bi u 54. minutu Nemanja Stefanov rezultat izjednačio na 1:1. Sedam minuta kasnije za novo vođstvo „Jedinstva“ gol postiže Marko Lukić, dok je za konačnih 3:1, u 78. minutu igre, pogodak ostvario Nikola Mesaroški.

Trener domaćeg fudbalskog kluba Bojan Josimović, zadovoljan je igrom svojih izabranika u odigranom susretu.

Na utakmicu protiv „Stajićeva“ kratko se osvrnuo i igrač „Jedinstva“, Uroš Veselinović.

Pogledajte video prilog!

„Jedinstvo“ će utakmicu 21. kola protiv „Poleta“ iz Nakova igrati u subotu, 6. aprila, od 16 časova.