Igrači „Tise“ obezbedili plasman u polufinale Kupa Vojvodine

TV Novi Bečej • Sanja Milenković • 17. decembar 2021. • 16:28 •

U okviru četvrtine Kupa Vojvodine, Klub malog fudbala „Tisa“ savladao je ekipu iz Kikinde rezultatom 6:4 i plasirao se u polufinale. Golove su naizmenično postizali Dražić u 6. minutu, strelac Kikinde Kresoja minut kasnije, a usledili su pogotci Đukića u 9. i izjednačenje gostujuće ekipe uspešnim šutom Glišića u 11. minutu. Prvo poluvreme zatvara Pelengić 5. minuta pre zvuka sirene, pa igrači na odmor odlaze sa rezultatom 3:2. Sledeći na listi strelaca našao se Vinović u 28. minutu, ali Zeljković iz redova Kikinđana ponovo smanjuje rezultatsku razliku na 4:3. Do izjednačenja dovodi Detari u 35. minutu, ali pobedu im oduzima Papović sa čak 2 pogotka u poslednjim trenucima utakmice. Trener „Tise“, Ivan Blažin, zadovoljan je učinkom svojih igrača i nada se da će uspešno odbraniti titulu pobednika Kupa vojvodine zasluženu prošle godine.