Trijumf futsalera u poslednjem meču na domaćem terenu ove jeseni

TV Novi Bečej • Sanja Milenković • 30. novembar 2021. • 14:37 •

Na poslednjoj utakmici na domaćem terenu u okviru jesenjeg dela sezone, ekipa Kluba malog fudbala „Tisa“ slavila je protiv „Jastrebca“ iz Blaca rezultatom 5:2. Mrežu protivnika već u prvom minutu zatresao je Denić, dok je izjednačenje stiglo tek 15 minuta kasnije kada je u korist gostujućeg tima uspešno šutirao Radenković. Do kraja poluvremena usledili su pogotci Simića i Papovića u 18. i 19. minutu čime plavi pred odlazak na odmor vraćaju rezultatsku prednost. U nastavku meča na listu strelaca upisao se i Virijević u 24. minutu utakmice, pa je semafor u tom momentu pokazivao skor 4:1 koji menja Rančić iz redova Blačana u 33. minutu. Denić koji je golom započeo utakmicu 10. kola na isti način je i zatvara i postiže još jedan pogodak 2 minuta pre zvuka sirene.

Ono što ih očekuje, osim gostovanja ekipi Novog Sada, jesu obaveze u KUP-u, dok su mlađoj selekciji preostale još 4 utakmice do kraja polusezone. U narednoj godini nadaju se jednako dobroj igri, ali i boljoj finansijskoj situaciji u klubu, otkriva Blažin.

Nakon trijumfa nad trćeplasiranim “Jastrebcem” iz Blaca “Tisa” je sa 14 osvojenih bodova zauzela 7. mesto na tabeli Druge futsal lige Srbije.