„Tisa“ zabeležila 3. uzastupnu pobedu

TV Novi Bečej • Sanja Milenković • 16. novembar 2021. • 14:27 •

Igrači „Tise“ sinoć su, u Sportsko-rekreativnom centru „Jedinstvo“, proslavili 3. pobedu zaredom gde su, u okviru 8. kola Druge futsal lige Srbije ugostili „Palež“ iz Obrenovca. Susret je obeležila snažna borba na terenu koja je u par navrata eskalirala, pa su do kraja meča dodeljena po 3 žuta kartona obema ekipama, uz isključenje Stojkovića iz gostujućeg tima u 13. minutu. Prvi gol za „Tisu“ postigao je Simić u 5. minutu meča, a sigurni su bili i Virijević, Đukić i Denić sa po dva uspešna šuta, kao i golman Janićijević koji je pogotkom preko čitavog terena stavio tačku na prvo poluvreme rezultatom 7:1. U listu strelaca iz gostujuće ekipe upisali su se Pavličević, ali i Roksić i Grujičić, kao i Dimić 6 minuta pred kraj meča, pa je nakon poslednjeg zvuka sirene rezultat iznosio 8:4. Još jednom pobedom, ali i kvalitetnim otporom svojih izabranika zadovoljan je i trener Kluba malog fudbala „Tisa“, Ivan Blažin, koji već u petak najavljuje novi izazov protiv zrenjaninskog „SAS-a“.

Sa osvojenih 11 bodova iz 8 odigranih utakmica, od kojih su 3 pobede, isti broj porazi, uz dva nerešena rezultata, Klub malog fudbala „Tisa“ trenutno zauzima 6. mesto na tabeli.