Bečejci za samo minut upisali tri dragocena boda

TV Bečej • Vukašin Ljubojev • 28. novembar 2022. • 08:05 •

Nakon četiri poraza, ekipa kluba malog fudbala Bečej 2003 uspela je da prekine lošu seriju i upiše tri boda. U okviru osmog kola Prve futsal lige Srbije, Bečejci su savladali tim Vranja rezultatom 2:1.

Fer-plej i korektna utakmica, sa malo duela, malo golova ali i samih šuteva u okvir gola. Ekipa sa juga Srbije imala je tokom celog meča i dominaciju i veći broj šansi, a pored postignutog gola u 15. minutu, u dva navrata su tresli i okvir gola, u sedamnaestom i nekoliko sekundi pre kraja meča, ipak momci sa Tise su smogli snage i koncentracije i u 34. i 35. minutu uspeli da okrenu rezultat i sačuvaju dragocena tri boda.

Gol za ekipu Vranja postigao je Predrag Jovanović, dok su se u listu strelaca za tim Bečeja upisali Dejan Jovanović i Marko Novaković koji je ujedno i trenutni, prvi strelac lige sa 10 postignutih golova.

Nakon ovog kola ekipa Bečeja ima 12 bodova i nalazi se na sedmoj poziciji, a ono naredno što ih očekuje jeste meč sa poslednje plasiranom Ivanjicom koja ima nula bodova.