FK Vojvodina zabeležio treći poraz od početka prvenstva

TV Bečej • Zorana Ljubojev • 5. septembar 2022. • 08:39 •

Fudbaleri Vojvodine iz Bačkog Gradišta pretrpeli su poraz od ekipe Preporod iz Novog Žednika. Nakon 90 minuta igre u utakmici četvrtog kola Vojvođanske fudbalske lige Sever, rezultat je bio 2:1 za gostujuću ekipu.

Prvi i jedini gol za Vojvodinu postigao je Miodrag Pelengić u 11. minutu, dok su gosti tresli mrežu u 74. minutu zahvaljujući Stevi Kopanji i u 83. minutu kada je gol postigao Marko Gnjatović  sa 11 metara.

Nakon ovog meča, Preporod se vratio u Novi Žednik sa celim plenom, odnosno uknjižili su 10 bodova, dok je Vojvodina ostala na samo tri.

Fudbaleri Bačkog Gradišta 11. septembra odlaze na megdan protiv ekipe Radnički 1918 iz Ratkova, koja se trenutno nalazi u gornjem delu tabele.

Inače, Voša je do sada zabeležila samo jednu pobedu i to u drugom kolu kada je savladala Hercegovac sa 1:0. Prvenstvo je startovala porazom od ekipe Mladosti iz Turije koja je slavila sa 2:0, dok je u trećem kolu izgubila od Radničkog 1905 iz Bajmoka sa 1:0.