Odličja za bečejske kik boksere na Prvenstvu Srbije u lou-kik disciplini

TV Bečej • Vukašin Ljubojev • 27. maj 2022. • 12:10 •

U sportskom centru „Bobana Momčilović Veličković“ u Boru proteklog vikenda, 21. i 22. maja, održano je Prvenstvo Srbije u kik boksu u disciplini lou kik za takmičare svih uzrasnih kategorija: kadeta, mlađih i starijih juniora kao i seniora A i B klase.

Na prvenstvu se okupilo oko 240 takmičara iz cele Srbije i Bosne i Hercegovine, a bečejski borci na ovom velikom i prestižnom takmičenju okitili su se sa dva zlata i jednim srebrom.

Arnold Tot u finalnoj borbi u konkurenciji seniora B klase kategorija do 60kg izgubio je od Taneta Bajramovića iz Vranja i tako doneo kući srebrnu medalju.

Kevin Sabo u kadetskoj konkurenciji, u kategoriji do 42kg bio je bolji od Dušana Ćuluma iz Futoga i izborio zlatno odličje.

Sonja Vukšić u finalu savladala je Ivu Novaković iz temerinske „Sparte 2013“ i tako se pored zlata, okitila i sa titulom najbolji mlađi junior u kategoriji preko 60kg.