OFK Bečej 1918: Prekinuta serija pobeda na svom terenu

TV Bečej • Vukašin Ljubojev • 25. april 2022. • 21:37 •

Omladinski fudbalski klub Bečej 1918 savladan je protekle subote na Gradskom stadionu kraj Tise od ekipe Hajduk 1912 iz Kule rezultatom 2:4.

Prvi gol na meču postigli su domaći I to preko Kudrića u 29. minutu, do izjednačenje dolazi u 37. minutu, strelac za ekipu iz Kule – Vlasiavljević, do kraja prvog dela meča viđena su još dva gola, prvi naredni postižu Kuljanji i okreću rezultat u svoju korist, u listu strelaca ovog puta upisuje se Vujošević za 1:2, dok je za nuliranje rezultata, odnosno za odlazak na odmor sa 2:2 bio zadužen Šormaz.

U drugom delu utakmice ekipa Hajduka uspeva da još dva puta trese mrežu Bečeja i tako odnese sva tri boda. Strelac u 62. minutu Vlaisavljević i u 82. Matijašević.

Nakon ovog kola ekipa Bečeja je spala sa drugog mesta na tabeli na četvrto gde sa Tekstilcem koji je trećeplasirani, deli isti broj bodova – 41.

U narednom kolu koje se igra za vikend, ekipa Bečeja putuje u Adorjan gde će ih ugostiti tamošnja Tisa.