Fudbal: Apatinci sa tri gola upisali tri boda

TV Bečej • Vukašin Ljubojev • 21. april 2022. • 08:49 •

Fudbalski klub Vojvodina iz Bačkog Gradišta juče je u vanrednom 23. kolu Vojvođanske lige Sever poražen na svom terenu od ekipe Mladost APA iz Apatina sa 1:3.

Vrlo rano su gosti otvorili utakmicu i već u sedmom minutu preko Radojkovića poveli sa 1:0, dok su drugi postigli pet minuta pre kraja prvog dela utakmice, strelac Rapajić.

Kako su Apatinci završili prvo poluvreme, tako su otpočeli drugo – golom. I ovog puta u listu strelaca upisuje se Rapajić, koji zaista lepim golom matira Babina za 3:0. Samo minut kasnije publika na stadionu u Bačkom Gradištu čekala je da vidi i četvrti gol, ali u korist Vojvodine, strelac za konačnih 1:3 bio je Bratislav Jelić.

Ono naredno što očekuje fudbalere Vojvodine jeste meč 24. kola koje se igra već u subotu a momci iz Gradišta biće gosti ekipi Sente koja se nalazi lestvicu iznad sa dva boda više.