Futsal: Bečejci „upisali bodove“ već u 12. minutu meča

TV Bečej • Vukašin Ljubojev • 28. februar 2022. • 12:44 •

Nakon pobede u Kup utakmici kada su Bečejci savladali ekipu Kalča iz Niša (8:2), protekle subote upisali su i ligašku pobedu nad Winter sportom sa 8:0 koji je takođe doputovao iz Niša.

Dobrom odbranom i još boljim napadom Bečejci su uspeli da reše meč već u prvom delu prvog poluvremena jer je u 12. minutu rezultat na semaforu bio 6:0.

Golove za tim Bečeja postigli su Novaković u 2. minutu utakmice, Živić u 5. potom Živkucin iz slobodnog udarca u 7. minutu. Za 4:0 pobrinuo se Stanić u istom minutu. Drugi put u listu strelaca upisuje se Živić za 5:0 u 11. minutu a poslednji gol u prvom delu utakmice postiže Mitić u 12. minutu.

U drugom delu Stanković u 24. minutu povisuje na 7:0, a u 31. minutu Bodonji postiže konačnih 8:0.

U narednom kolu ekipa Bečeja putuje u Niš gde će ponovo igrati sa ekipom Kalča u okviru 13. kola Prve futsal lige Srbije. Podsetimo ekipa Bečeja nalazi se na šestoj poziciji na tabeli a pobedom pet kola pre kraja prvenstva učvrstila bi poziciju u gornjem domu tabele.