KMF Bečej 2003: Devet golova u mreži Nišlija

TV Bečej • Vukašin Ljubojev • 1. novembar 2021. • 12:31 •

Klub malog Fudbala Bečej 2003 savladao je minule subote na svom parketu ekipu Kalča iz Niša sa 9:0.

Otvorili su Bečejci odlično utakmicu četvrtog kola Prve futsal lige Srbije i već u prvom minutu preko Stanojevića poveli sa 1:0, čekalo se 12 minuta do drugog gola,kada se u listu strelaca upisuje i Jovanović. Golman Sava Vadaski pored maestralnih odbrana u 18. minutu uspeva i da treše mrežu gostiju za konačnih 3:0 u prvom delu utakmice.

U drugom poluvremenu, odnosno u 23. minutu za 4:0 siguran je Golub. U 25. minutu Novaković povisuje na 5:0, potom šest minuta kasnije Jovanović postiže svoj drugi gol, kao i Golub u 32, a onda i Novaković u 34. Poslednji gol na meču, a svoj treći postigao je Jovanović u 36. minutu za konačnih 9:0.

U narednom petom kolu Bečejci putuju u goste četvrtoplasiranoj ekipi  Vranja.