FK Vojvodina: Utakmica rešena u minut ipo igre

TV Bečej • Vukašin Ljubojev • 1. novembar 2021. • 12:16 •

Fudbalski klub Vojvodina zabeležio je i treći vezani poraz u ligaškom delu. Ovog puta momci iz Bačkog Gradišta savladani su od Bajše sa 2:0. Nakon ovog poraza u 12. kolu Vojvođanske lige Sever, FK Vojvodina se nalazi na devetoj poziciji sa 18 bodova.

Kada je reč o golovima i o samoj utakmici ona je rešena u minut ipo. Nakon starta Davida Petrovića u kaznenom, sudija dodeljuje drugi žuti karton pomenutom igraču i pokazuje na belu tačku, odakle je siguran Jovan Mitrović.

Do drugog gola čekalo se nešto više od jednog minuta igre, kada u narednom napadu po levoj strani prolazi Marjanović koji centaršutom pronalazi jednog od najnižih igrača na terenu Lekajia, gde je ovaj glavom sprovodi u mrežu za konačnih 2:0.