KMF Bečej 2003: Pet golova u mreži Konjarnika

TV Bečej • Vukašin Ljubojev • 18. oktobar 2021. • 10:21 •

Nakon poraza u prvom kolu Klub malog fudbala Bečej 2003 ostvario je i jednu pobedu. Na parketu sportskog centra „Đorđe Predin Badža“ minule subote savladana je ekipa Konjarnika sa 5:0.

U grču i stegnuto krenuli su i jedni i drugi sa opipavanjem u prvom delu meča, što je rezultiralo da se na odmor ode bez ijednog viđenog gola, dok je u drugom delu meča apsolutno drugačija utakmica gledana, čak pet golova postigli su domaći i upisali prva tri boda.

Golove za Bečej postigli su Golub u 23. minutu, Živkucin u 24, Korać u 27, dok je Bodonji u 35. minutu čak dva puta tresao mrežu gostiju.

U narednom trećem kolu ekipa Bečeja putuje u Niš, gde će ih ugostiti tamošnji Winter sport koji ima identičan učinak kao i ekipa Bečeja - jednu pobedu i jedan poraz.