instagram Srpski Magyarul

Fudbal: Bečejci upisali samo bod na minulom meču

TV Bečej • Vukašin Ljubojev • 18. oktobar 2021. • 10:18 •

Omladinski fudbalski klub Bečej 1918 minule subote u okviru 10. kola Srpske lige Vojvodina odigrao je utakmicu bez pobednika sa Tisom iz Adorjana, jer je nakon 90 minuta igre rezultat bio 1:1.

Imali su domaći preko pet izvesnih prilika u prvom delu utakmice ali ni jednu nisu uspeli da realizuju dok su u startu drugog dela meča, odnosno u 48 minutu preko Savanovića uspeli da postignu gol. Slavlje domaćih trajalo je svega desetak minuta jer su gosti u 59. minutu preko Feješa uspeli da nuliraju prednost Bečeja na 1:1. što je i bio konačan rezultat meča.

Mogli su plavo – beli u poslednjem minutu meča da dođu i do cela tri boda, ali sa bele tačke nije bio siguran Savanović.

U narednom 11. kolu Bečejci putuju u Nove Banovce gde će ih ugostiti tamošnji Omladinac koji je šesti na tabeli sa 18 bodova.