Fudbal: Gradištanci upisali nova tri boda

TV Bečej • Redakcija TV Bečej • 28. septembar 2021. • 16:11 •

Fudbaleri Vojvodine iz Bačkog Gradišta upisali su još jednu pobedu. U minulom sedmom kolu Vojvođanske lige Sever savladali su na svom stadionu ekipu Tavankuta sa 2:0.

Pravi prvenstveni meč igrao se proteklog vikenda u Bačkom Gradištu, sa puno želje i volje za pobedom i sa jedne i sa druge strane, kao i sa velikim broj šansi koje je  imala domaća ekipa, a od koji su uspeli da realizuje samo dve i to u drugom poluvremenu. Prvi u listu strelaca upisao se Nenad Kudrić u 69. minutu dok je drugi gol postigao povratnik Bratislav Jelić u 90. minutu.

Zahtevni i teški mečevi očekuju Vojvodinu, ali ono što ističe trener Barta je da sa onim ekipama koje su na papiru slabije, svakako neće biti lako doći do bodova jer je ovosezonsko izdanje Vojvođanske lige Sever apsolutno izjednačeno što se tiče uigranosti i kvaliteta timova.