Fudbal: Gradištanci i Turinci podelili plen

TV Bečej • Redakcija TV Bečej • 13. septembar 2021. • 14:08 •

U okviru petog kola Vojvođanske lige Sever ekipa Vojvodine iz Bačkog Gradišta odigrala je utakmicu bez pobednika sa ekipom Mladosti iz komšijske Turije, jer je rezultat nakon 90 minuta igre bio 1:1.

Gradištanci su tako i dalje ostali ne poraženi u dosadanjem delu sezone, dok se pozicija na tabeli nije menjala, ni njima, ali ni Turincima. Voša je na četvrtoj poziciji sa devet bodova, dok je ekipa Mladosti lestvicu niže sa istim brojem bodova.

Prvi gol na meču postigli su gosti u 13 minutu. Loptu iz kornera izveo je Vasić, a najviši u kaznenom bio je Ivanović.

Izjednačujući i poslednji gol na meču domaći postižu u 45. minutu. Narančić po levoj strani pronalazi Nenada Kudrića koji postiže izuzetno lep gol i postavlja konačnih 1:1.

Kako ističe trener Oto Barta, ovo je bila zaista teška utakmica za najmlađu ekipu u ligi, jer je ovo treći derbi koji se igra sa protivnicima iz samog vrha tabele.

U narednom kolu ekipa Vojvodine odmeriće snage u Pačiru sa tamošnjom Bačkom koja je na 10 poziciji sa sedam bodova.