Fudbal: Bečejci upisali i četvrtu pobedu

TV Bečej • Redakcija TV Bečej • 6. septembar 2021. • 13:19 •

U utakmici 4. kola Srpske lige Vojvodina ekipa OFK Bečej 1918 savladala je na svom stadionu Feniks 1995 minimalnim rezultatom 1:0, i tako se nakon četiri utakmice osamila na vrhu tabele sa maksimalnih 12 bodova.

Od prilika u prvom poluvremenu beležimo Stojanoviću i Savanovićevu u 35. odnosno 38. minutu, kao i jedini gol na meču koji je postigao već pomenuti Miloš Savanović na kraju prvog poluvremena, tačnije u 42. minutu.

U drugom delu meča nešto konkretnije prilike imali su gosti, međutim su sve te šanse završavale pokraj gola Bečeja ili u rukama Milovanova, što je rezultiralo da nakon 90 minuta plavo – beli zabeleže i četvrtu pobedu u četvrtom kolu.

U narednom petom kolu ekipa Bečeja gostuje ekipi Borca iz Sakula koja je trenutno četvrta na tabeli sa sedam bodova.