FK Vojvodina: Tri - nula za prva tri boda

TV Bečej • Redakcija TV Bečej • 16. avgust 2021. • 14:21 •

Fudbalski klub Vojvodina iz Bačkog Gradišta otpočeo je pobedom prvenstvenu trku u Vojvođanskoj ligi Sever. Na fudbalskom stadionu SRC „Đorđe Tapavica Džoja“ u Bačkom Gradištu, savladana je ekipa Hercegovca iz Gajdobre sa 3:0.

Kako i sam trener Vojvodine napominje, postava gostujućeg tima bila je potpuno ne očekivana, prvenstveno što su došli sa samo jedanaest fudbalera, a potom i što je veliki broj igrača sa preko trideset godina.

Golove na meču postigli su Nenad Kudrić u 20 minutu iz jedanaesterca, i 73 minutu dok je poslednji treći gol na utakmici postigao Živanović u nadoknadi vremena.

Ono što trener Oto ističe jeste da se ponavljaju greške iz minulih mečeva, odnosno da se veliki broj šansi Vojvodine promašuje, dok su prilike gostiju mogle vrlo lako biti materijalizovane.

U drugom kolu Vojvođanske lige Sever, ekipa iz Bačkog Gradišta putuje u Čelarevo tamošnjoj ekipi ČSK Pivara, koja je u prvom kolu izgubila od Mladosti APA iz Apatina sa 1:0