Još jedna pobeda rukometašica novopazovačke Mladosti

RTV Stara Pazova • Redakcija RTV Stara Pazova • 6. oktobar 2022. • 00:00 •

Izuzetnu predstavu sa puno borbenosti, preokreta i lepih poteza priredile su rukometašice Mladosti u Novoj Pazovi na sinoćnoj utakmici 4. kola Arkus lige protiv Kikinde.

Bilo je pravo uživanje gledati tim Slavka Krnjaje koji nije posustao niti jednog trenutka na ni malo lakom meču pogotovo ako se uzme u obzir činjenica da su Novopazovačke desetkovane i bez šest jako važnih igračica.

Posle vođstva od 20:16 na poluvremenu, vođene sjajnom podrškom publike, uz brzu i hrabru igru, iz minuta u minut Mladost je samo povećevala prednost i utakmicu završila rezultatom 39:25.

Za igračicu utakmice proglašena je Eva Jotić, golman domaćeg tima. Jelena Knežević bila je najpreciznija u dresu Mladosti i susret je završila kao sedmostruki strelac. Jagodina i Mladost su u dosadašnjem toku Arkus lige jedine dve ekipe sa maksimalnim učinkom, s tim što Jagodina ima odigran meč više.

Narednu utakmicu novopazovčanke će odigrati u ponedeljak, 10. oktobra u Nišu protiv Naise od 19 časova.