Zemunska Mladost MaxBet se revanširala “Alasima”

RTV Stara Pazova • Redakcija RTV Stara Pazova • 6. mart 2022. • 00:00 •

U 25. kolu AdmiralBet Košarkaške lige Srbije, Zemunska Mladost MaxBet se revanširala Dunavu za iznenađujući poraz u prvom delu sezone i savladala ga u Staroj Pazovi rezultatom 77:88 . U fantastičnoj atmosferi i odličnoj i uzbudljivoj utakmici, ekipe su bile izjednačene tokom prvog poluvremna, da bi se pred pauzu Mladost odvojila na +5, zahvaljujući izrazito raspoloženom Otisu Entoanu Livingstonu.

Utakmica se prelomila u trećoj četvrtini kada su gosti u jednom momentu imali i +16. Košarkaši Dunava su uspeli u poslednjoj deonici da smanje prednost i dođu u par navrata na korak od izjednačenja, ali nisu imali snage i koncetracije da u potpunosti preokrenu utakmicu ili uvedu u neizvešnu završnicu. Dunav narednog vikenda gostuje u Kraljevu.