Omladinci Železničara igrali nerešeno, pioniri slavili u Rumi

RTV Pančevo • Redakcija RTV Pančevo • 13. mart 2024. • 19:56 •

Mlađe kategorije Železničar počele su trke za bodove.

Omladinci su u Inđiji igrali nerešeno sa domaćom ekipom 3:3. Železničar je posle prvog poluvremenu vodio sa 3:0, ali se u nastavku utakmice promenila slika na terenu..

Domaći tim je dva pogotka postigao sa bele tačke, Marko Krstić je u 75. minutu dobio crveni karton, ali izabranici trenera Nenada Radojevića nisu se predavali…

I oslabljeni su pokušavali da stignu do četvrtog gola, bilo je prilika, ipak, domaćin je odoleo. Golove za Železničar postigli su Danilo Novićević (dva) i Mateja Počuča.

Kadeti kluba iz Pančeva su takođe igrali u Inđiji i pretrpeli su poraz od 5:1, a jedini pogodak za Železničar postigao je Anđelković.

Pioniri su gostovali u Rumi, a novom pobedom zadržali su lidersku poziciju u Pionirskoj ligi Vojvodine grupa Jug: Prvi maj – Železničar 0:2 (0:1). Oba gola postigao je Nikola Pavić.

Već ovog vikenda omladinci i kadeti u subotu dočekuju Radnički iz Sremske Mitrovice, dok pioniri u nedelju na domaćem terenu igraju protiv Radničkog iz Zrenjanina.