Dinamo pao na četvrto mesto

RTV Pančevo • Redakcija RTV Pančevo • 26. februar 2023. • 19:40 •

Vojvodina – Dinamo Pančevo 34:21 (16:14)

Rukometaši Dinama poraženi su u 17. kolu Arkus lige u derbiju odigranom u Novom Sadu. Vojvodina je slavila sa 34:21. Pančevci su se dobro držali u prvom delu igre, a onda se se sve „raspalo“ u nastavku utakmice, koji su Novosađani dobili sa čak 11 golova prednosti. Držali su se Pančevci sve do 19:15, tinjala je nada da mogu do preokreta, a onda je usledila ofanziva domaćih. Nisu uspevali nikako rukometaši Dinama da dođu do svoje igre, sa druge strane razigrali su se domaći, pa je četiri minuta pre kraja meča bilo već deset golova razlike. Boris Dornjei bio je najefikasniji u timu Dinama sa četiri gola, dok su po tri postigli Aleksa Milošević i Stefan Sunajko.
Posle poraza od Vojvodine, Dinamo je pao na četvrto mesto na tabeli, dok su ispred Pančevaca, Vojvodina, Metaloplastika i Partizan.