Ko je bolji: Železničar ili OFK Vršac

RTV Pančevo • Redakcija RTV Pančevo • 25. januar 2023. • 16:28 •

Raspucali su se izabranici Tomislava Sivića u prvoj prijateljskoj utakmici,odigranoj na domaćem terenu u Pančevu, na kraju Železničar – OFK Vršac 4:2.

Sve je bilo rešeno vec posle prvih 45 minuta,a taj deo igre pripao je Železničaru,koji je na odmor otišao sa tri postignuta gola.

Poveo je Železničar golom Trifunovića u 25. minutu, da bi u 35. Aleksandar Đorđević duplirao prednost tima iz Pančeva.

Uspeli su Vrščani da samnje preko Braunovića u 38. minutu,da bi konačan rezultat prvog dela postavio Šušnjar u 45.minutu.

U drugom poluvremenu promenio je nekoliko igrača Tomislav Sivić. Bolju igru Dizelka je krunisala još jednim golom u 70.minutu a strelac je bio Vukoja.

Kada je koncentracija već popustila uspeo je OFK Vršac da postigne još jedan gol,a strelac je bio Kilibarda u 89.minutu.

Fudbaleri Železničara od petka se sele u Tursku,gde će boraviti na dvonedeljnim pripremama u Antaliji.