Grafičar slavio protiv Jednistva, OFK Vršac bolji od Loznice

RTV Pančevo • Redakcija RTV Pančevo • 17. septembar 2022. • 20:13 •

Fudbaleri Grafičara pobedili su u derbiju kola Jednistvo Ub u gostima. Golove za goste dali su Nikolašević u 22. i Šljivić u 89. minutu, dok je strelac za Ubljane bio Milanović u 28.
Čast domaćina odbranio je Trajal koji je u Kruševcu sa 2:1 pobedio Slobodu.Golove za domaći tim dali su Golubović u 6. minutu i Stojanović u 31, dok je za goste pogodio Ristić u 61. OFK Vršac je slavio u Loznici minimalnim rezulatom golom Pavlova u 88. minutu.
Grafičar je prvi na tabeli sa 23 boda, dok je Jedinstvo sedmo sa 10. Vrščani su sada treći na tabeli sa 16 bodova.
U nedelju Železničar dočekuje Metalac od 16.00 časova u Pančevu. Ovo je prilika da tim Tomislava Sivića popravi utisak na domaćem terenu posle poraza od Inđije.