Završen finalni deo turnira u basketu 3×3 održan u okviru Vršačkog sportskog leta

RTV Pančevo • Redakcija RTV Pančevo • 30. avgust 2022. • 09:00 •

Završen je finalni deo turnira u basketu 3×3, koji je održan u okviru Vršačkog sportskog leta . Pobednik takmičenja u šutu za tri poena je Ognjen Grujin.

Prvo mesto u kategoriji Seniora osvojila je ekipa Breg 013 koja je u finalu savladala ekipu Playroom, a titulu MVP-a odneo je Marko Uzelac., dok je treće mesto osvojila ekipa Grada Vršca.

U kategoriji do 18 godina najbolja je bila ekipa Panteri koja je u finalu bila bolja od ekipe Dva i po muškarca, a MVP ove kategorije bio je Vanja Tašlić, dok je treće mesto osvojila ekipa Sombora.

Za sam kraj igre u kategoriji do 14 godina, ekipa Bambusi je u finalu savladala ekipu Jokeri, a za najboljeg igrača turnira je još jednom proglašen sjajni Vanja Tašlić, dok je treće mesto osvojila ekipa Mood.