Vojvodina prati Zvezdu, posle remija sa Radnikom „skočila“ na drugo mesto

RTV Pančevo • Redakcija RTV Pančevo • 25. avgust 2022. • 21:24 •

Fudbaleri Vojvodine remizirali su u gostima sa ekipom Radnika rezultatom 1:1 u osmom kolu Super lige Srbije. Radnik je poveo u 21. minutu, Babić je pronašao rupu u odbrani Vojvodine, proigrao je Spasića, koji je pogodio sam desni ugao nemoćnog Simića za 1:0.
Vojvodina je posle toga preuzela inicijativu i do odlaska na odmor imala odlične prilike preko Zukića, Traorea i Kabića.
U prvom napadu na startu drugog poluvremena, Vojvodina je imala novu šansu, Lazarević je odlično šutirao sa distance, Ranđelović je ponovo sačuvao mrežu sjajnom intervencijom.
Golman Radnika, posle tri uspešne intervencije, nije mogao ništa u 48. minutu, kada je Baraj pokrenuo akciju pasom na levi bok do Milosavljevića, koji je vratio povratnu kroz peterac, a tamo je sačekao Busnić za 1:1.
Vojvodina je vezala treći remi i sada je druga na tabeli sa 13 bodova, dok je Radnik pobegao sa začelja tabele i sada ima tri osvojena boda.