Vojvodina nastavila da prati Zvezdu

RTV Pančevo • Redakcija RTV Pančevo • 30. jul 2022. • 20:58 •

Fudbaleri Vojvodine pobedili su u Kragujevcu ekipu Radničkog 1923 sa 2:0, u utakmici četvrtog kola Super lige Srbije. Vojvodina je povela u 62. minutu pogotkom Veljka Simića, a pobedu gostujućeg tima potvrdio je Filip Malbašić u 85. minutu.

Novosadski tim je upisao treću pobedu na startu nove sezone i drugi je na tabeli sa deset bodova. Radnički 1923 je doživeo prvi poraz i sa pet osvojenih bodova zauzima osmu poziciju.

Vojvodina bi u narednom kolu domaćeg šampionata trebalo da dočeka Crvenu zvezdu, ali će taj meč biti odložen zbog obaveza beogradskih crveno-belih u kvalifikacijama za Ligu šampiona. U vodećim evropskim fudbalskim zemljama, odlaganja utakmica zbog evropskih kupova su prava retkost!

Radnički 1923 će u petom kolu Super lige Srbije gostovati Voždovcu u Beogradu.