A saját Stadionján elszenvedett vereség után, a Voša Ókérre utazik

TV Bečej • Vukašin Ljubojev • 2024. március 26. • 10:17 •

A bácsföldvári Vojvodina labdarúgói az elmúlt két meccsen nem tudtak pontot szerezni, mert a 18. fordulóban Sztapáron minimum (1:0) vereséget szenvedtek a helyi Hajduk ellen, míg az utolsó meccsen hazai pályán is 1:3-ra kikaptak a bajmoki Radnički 1905 csapatától.

A Radnički játékosai a nyolcadik percben szerezték meg első góljukat, amikor a  bedobást követően Lebović egyedül maradt a kapu előtt, és a hálóba fejelte a labdát.

A második gólnál Babić asszisztált, aki a tizenhatos szélén kapta meg a labdát, megkerült két játékost, majd önzetlenül továbbította Petrovićnak, aki a 32. percben a tizenhatosról magabiztosan betalált a hálóba, így az állás 0:2 lett, a mérkőzés első félidejének végén.

A második játékrészt sokkal jobban nyitja a Vojvodina csapata, Đekić pedig a 65. percben reményt ad a hazai szurkolóknak és játékosoknak, hogy így is meglesz a pontszerzés. A kaputól mintegy húsz méterre lévő bajmoki játékos lábáról veszi el a labdát, majd szóló áttöréssel a háló távolabbi része felé lő és 1:2-re csökkenti az állást.

Teltek-múltak a percek, de a hazaiaknak egyszer sem sikerült megrezegtetni a vendégek hálóját és döntetlent elérnie, mindezt Lebović meg is hiúsította, akinek a ráadásban, azaz a 93. percben sikerült mattolnia Šovljanski kapust, és megszerezni mind a három pontot a Radnički javára.

A következő 20. fordulóban a Vojvodina Ókérre utazik, ahol a tabellán ötödik helyen álló Obilić-csapattal találkoznak, míg a földváriak ismét házigazdaként április 7-én szerepelnek, amikor is a 15. helyen álló zombori Ravangrad 2018 csapatát látják vendégül, a Đorđe Tapavica Džoja Stadionban.