instagram Srpski Magyarul

Teremfoci: A Bečej a visszavágón legyőzte Konjarnik csapatát

TV Bečej • Vukašin Ljubojev • 2022. május 4. • 08:22 •

A play-off negyeddöntő első meccsén elszenvedett 5:4 arányú vereség után, a Bečej, a visszavágón, hazai pályán, 5:4-re legyőzte Konjarnik csapatát.

A múlt szombaton lejátszott meccsen, a Tisza-parti fiúk már az ötödik percig 4:0-ra vezettek. Az első gól a második percben született, Novaković asszisztenciájával, Jovanović révén, mindössze tíz másodperccel később Novaković talált hálóba, az eredmény 2:0. Az ötödik percben Golub a csapatkapitánynak, Koraćnak továbbította a labdát, aki belőtte a harmadik gólt, majd ugyanebben a percben Stanojevićnek is sikerül feliratkozni a gólszerzők listájára.

Az első gólt a házigazdák Bosnićon keresztül szerezték meg, aki a nyolcadik percben 4:1-re csökkentette a vezetést, majd Ljujić a 12. percben felállította az első félidő  végeredményét, a 4:2-t.

A második félidő 25. percében Ljujić ismét betalált a Bečej hálójába, két perccel később pedig Stanojević 5:3-ra szépített, a meccs végéig a  belgrádi csapat gólszerző listájára Bosnićnak sikerült még egyszer feliratkoznia, felállítva a meccs végeredményét, az 5:4-et.